Pristatymas

0,00 Eur – pristatymo kaina, kai užsakymo suma didesnė nei 25 Eur.

Apie Mus

JUOKIAMĖS, KURIAME MEDAUS RECEPTUS IR GAMINAME VISKĄ, KAS PRIE JŪSŲ GOMURIO PRILIPS TIRŠTAIS MEDAUS BRANGAKMENIAIS…

kitchoney-medus-virtuveje_aukso_luitas
Apie_kitchoney_medus_virtuvėje_

Kreminis medus

Kitchoney medus atsirado ne be reikalo, o su dideliu užmanymu būti naudojamas žmonių ištisus sezonus, kepiniuose ir padažuose, ant duonos riekės ar puodelyje arbatos, visuomet pasiekiamas tarp tarškančių virtuvės puodų, pirmose kiekvienos šeimininkės ar šeimininko spintelių lentynose.

Ieškodami naujų medaus variacijų žmogaus receptoriams, nusprendėme medų išsukti kelis kartus iki kreminės konsistencijos bei paskaninti įvairiomis liofilizuotomis uogomis. Taip Kitchoney medus tapo tikru medaus desertu, niekuomet nepavirstančiu kietu medaus luitu.

Vis ieškome naujų medaus ir uogų derinių, ragaujame, testuojame naujus medaus skonius. Kuriame ir naujus receptus. O kartais užtenka tik vieno mūsų medaus deserto šaukštelio, kurio paragavus, medų atrandi iš naujo.

bitininkai_karolina_ir_jistinas_kitchoney

APIE BITYNĄ

Mūsų medus yra surenkamas Pamažupių kaimo bityne (Pasvalio rajonas) ir keliauja iš kartos į kartą. Čia bitės laikomos senoviniuose (dadano) ir šių dienų daugiabučiuose, daugiaaukščiuose aviliuose kuriuose savo užimtus gyvenimus gyvena 60 bičių šeimų. Kasmet bičių šeimų daugėja, medaus išgavimas spartėja. Modernizuojame tiek medaus gavimo procesus, tiek jo išpilstymą.

bitynas_kitchoney_

Nors medaus sezonas atrodo trumpas, tačiau jam ruošiamės ištisus metus: valome korius, įvieliname avilių rėmelius, lydome vašką. Vėliau bites maitiname, o atšilus orams – apžiūrime avilius, valome, plečiame lizdus. Rudeniop, kai visa gamta baigia nužydėti ir bitės nepailstamai ieško darbo, leidžiame jas pasiganyti po specialiai auginamus medingus augalus (augalai, duodantys daug nektaro).

bitynas_kitchoney_karolina_ir_justinas

Dar ir šiandien neatsistebime bičių gyvenimu: jo kompleksiškumu ir miniatiūrine, tačiau kartu tobula, gamtos sutverta sistema, kuria žavimės ir iš kurios mokomės kasdien. Tik paragavę pajausite bičių ir žmogaus sinergiją, slypinčią kiekviename, natūralaus medaus deserte.

Vis ieškome naujų medaus ir uogų derinių, ragaujame, testuojame naujus medaus skonius. Kuriame ir naujus receptus. O kartais užtenka tik vieno mūsų medaus deserto šaukštelio, kurio paragavus, medų atrandi iš naujo.

Medus

Medus

medaus-desertas-su-imbieru-ir-citrina

Imbieras

medaus-desertas-su-juodaisiais-serbentais

Juodieji Serbentai

medaus-desertas-su-saltalankiais

Šaltalankiai